Σύσκεψη της Συντονιστικής Επιτροπής του Έργου (Σ. Λιάρος – Σ. Πούλος – Ι. Αλεξόπουλος)με τους Ν. Καμπάνη, Ε.-Σ. Στανωτά, Κ. Καρδιτσά και Γ. Αλεξανδράκη, κατά την οποία: συζητήθηκε η πορεία υλοποίησης του Παραδοτέου Π2.5.
*Σημείωση: Η σύσκεψη πραγματοποιήθηκε με τη μορφή τηλεδιάσκεψης αντί δια ζώσης στα γραφεία της εταιρίας «ΗΛΙΔΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Α.Ε.», στο πλαίσιο της εφαρμογής μέτρων προστασίας από την COVID-19.